top of page
Adu spolecna oznamovaci-1.jpg

Naše chovatelská stanice vznikla v roce 2017, kdy v listopadu proběhlo krytí naší první australandy Arwen Evenstar of Zašovský květ, jejíž jméno je i zahnuto v názvu chs, protože je to právě ona, kdo nám naprosto změnil život :) A co tedy název Shards of Evenstar znamená? V překladu Střípky z náhrdelníku, každé jedno štěňátko tak bude jedním pomyslným střípkem :)

Jsme malá chovatelská stanice, naši pejsci jsou pro nás jako děti. Štěnda jsou odchovávána v domácím prostředí, v jedné domácnosti s námi. Velký důraz klademe na pořádnou socializaci, ať už s ostatními pejsky a zvířátky, s dětmi a lidmi, budeme je zvykat na jízdu autem a podobně :)

Naším cílem je  odchovávat zdravé australáčky, se skvělými povahami, hezkým exteriérem a se zájmem pracovat se svými páníčky.

Pro naše děti hledáme aktivní domovy, rodiny, kde se psíkům lidé budou věnovat, případně s nimi alespoň rekreačně dělat nějaký sport. S novými majiteli chceme zůstat v kontaktu i nadále,  pořádat různé srazy a výlety. Zároveň vám budeme k dispozici kdykoli budete něco potřebovat.

Rádi vás uvítáme na nezávaznou návštěvu :)

bottom of page